Kontakt skolsköterska

Marita Arvidsson

Skolsköterska Korpadalsskolan

Telefon 0454-30 75 14

E-post marita.arvidsson@karlshamn.se

Anneli Bengtsson

Skolsköterska Österslättsskolan, medicinskt ledningsansvar

Telefon 0454-813 39

E-post anneli.bengtsson@karlshamn.se

Martina Bornéus

Skolsköterska Bodestorpsskolan, Åryds friskola

Telefon 0454-812 93

E-post martina.borneus@karlshamn.se

Anneli Johnsson

Skolsköterska Vägga gymnasieskola

Telefon 0454-57 41 88

E-post anneli.johnsson@utb.karlshamn.se

Elinore Larsson

Skolsköterska Stenbackaskolan, grundsärskolan, Karlshamns Montessori

Telefon 0454-30 74 49

E-post elinore.larsson@karlshamn.se

Monica Olofsson

Skolsköterska Mörrums skolor

Telefon 0454-30 78 64

E-post monica.olofsson@karlshamn.se

Marlene Patterson

Skolsköterska Vägga gymnasieskola

Telefon 0454-57 41 89

E-post marlene.patterson@karlshamn.se

Gunilla Persson

Skolsköterska Klockebacksskolan, Hällaryds skola

Telefon 0454-30 73 02

E-post gunilla.persson@karlshamn.se

Pia Svensson

Skolsköterska Möllegårdens skola, Karlshamns Waldorfskola

Telefon 0454-30 77 42

E-post pia.svensson@karlshamn.se

Maria Tibell

Skolsköterska Norrevångskolan, Thoren framtid

Telefon 0454-30 78 84

E-post maria.tibell@karlshamn.se

Rebecka Wistad

Skolsköterska Prästslättsskolan, Sternöskolan

Telefon 0454-813 72

E-post rebecka.wistad@karlshamn.se