Kontakt personal

Eva Arnesson

Administratör

Telefon 073-357 63 71

E-post eva.arnesson@utb.karlshamn.se

Irene Bengtsson

Sång, kör, musik åk 2 samt samordnare

Telefon 073-357 62 80

E-post irene.bengtsson@utb.karlshamn.se

Aida Jaran-Bilanovic

Gitarr, ensemble

Telefon 073=357 62 85

E-post aida.jaranbilanovic@utb.karlshamn.se

Anna Bukowski

Cello, blockflöjt, ensemble, piano

Telefon 073-357 62 81

E-post anna.bukowski@utb.karlshamn.se

Marita Everling

Piano, gitarr och piano orkester

Telefon 073-357 62 82

E-post marita.everling@utb.karlshamn.se

Anna Fridhill Hildingsson

Tvärflöjt, ensemble, musik åk 2

Telefon 073-357 62 84

E-post anna.fridhill@utb.karlshamn.se

Agneta Gyllö Karlborg

Sång, kör, piano, gitarr

Telefon 073-357 62 83

E-post agneta.gyllokarlborg@utb.karlshamn.se

Edin Jaran

Gitarr, elgitarr, elbas och ensemble

Telefon 073-357 62 86

E-post edin.jaran@utb.karlshamn.se

Carina Klein

Fiol, piano och ensemble

Telefon 073-357 62 87

E-post carina.klein@utb.karlshamn.se

Lena Larsson

Fagott

Telefon 070-286 98 86

E-post lena.larson@utb.karlshamn.se

Jenny Mossberg

Tvärflöjt, blockflöjt, piano, och ensemble

Telefon 073-357 62 94

E-post jenny.mossberg@utb.karlshamn.se

Lars-Johan Svensson

Trumpet, baryton, bastuba coh ensemble

Telefon 070-650 30 60

E-post larsjohan.svensson@utb.karlshamn.se

Peter Svensson

Trummor, mallet, percussion och ensemble

Telefon 073-357 62 92

E-post peter.svensson@utb.karlshamn.se

Anders Thuresson

Valthorn, gitarr, elgitarr och elbas

Telefon 073-426 54 64

E-post anders.thuresson@utb.karlshamn.se

Fredrik Gustafsson

Enhetschef

Telefon 072-966 70 30

E-post fredrik.gustafsson@karlshamn.se

Ylva Wijkström

Klarinett, clarinéo, sax och ensemble

Telefon 070-254 26 48

E-post ylva.wijkstrom@utb.karlshamn.se

Anna Melander

Musiklärare i åk 3-6 på Hällarydsskolan, Sternöskolan samt Möllegårdens skola

E-post anna.melander@utb.karlshamn